Інформація
Пошук

Умови продажу


1.Основні положення

1.1 Реєстрація, а також оформлення замовлення на сайті www.autolack.com.ua, означає згоду замовника дотримуватися умов цієї Угоди.

1.2 Наведена угода, представлена на сайті, є публічною офертою.

1.3 У випадку протиріччя окремих положень даних правил нормам чинного законодавства застосовуються норми чинного законодавства України. Недійсність окремих положень не тягне за собою недійсність правил вцілому.

Відносини компанії і замовника регулюють законодавчі акти:

«Порядок заняття торговельною діяльністю i правил торговельного обслуговування населення», затверджений Кабінетом Міністрів України від 08.09.95 № 108 (зі змінами та доповненнями), Закон України «Про захист прав споживачів»,

«Правила продажу товарів на замовлення та вдома у покупців» (Наказ Міністерства зовнішніх економічних зв'язків и торгівлі України від 29 березня +1999 року N 199. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 21 квітня 1999р. За N 249/3542)

1.4 Покупцем може бути будь-яка фізична або юридична особа, здатне прийняти і оплатити замовлений ним товар в порядку та на умовах, установлених цією угодою, на території України.

1.5 Підприємство залишає за собою право вносити зміни в цю угоду.

1.6 Ця угода має розглядатися в тому вигляді, як воно опубліковано на сайті, і має застосовуватися і тлумачитися відповідно до законодавства України.


2. Інформація про товар

2.1 Товар представлений на Сайті через фото-зразки, що є власністю підприємства.

2.2 Всі зображення на веб-сайті повинні розглядатися виключно як ілюстрації. Такі ілюстрації не гарантують відтворення точного зовнішнього вигляду, функції або походження продукту. Autolack.com.ua не несе відповідальності за будь-яку інформацію, надану третіми особами на Сайті.

2.4 На прохання покупця менеджер підприємства може надати (по телефону або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну і достатню, з точки зору покупця, для прийняття ним рішення про покупку товару.

2.5 Зазначена на сайті ціна товару може бути змінена підприємством в односторонньому порядку, але не після того, коли замовлення вже зроблений Покупцем.


3. Доставка і прийом-передача товару

3.1 Доставка товару, замовленого в Інтернет-магазині, в узгодженому кількості та асортименті, здійснюється службою «Нова Пошта». Відправлення та доставка замовленого товару проводиться в терміни від 2 до 7 днів.

3. У разі виявлення пошкодження упаковки, що спричинило часткове або повне пошкодження товару з вини інтернет-магазину, покупець зобов'язаний повідомити менеджера підприємства. У разі якщо покупець виявив, що отриманий ним товар не відповідає замовленому або має явний дефект, він зобов'язаний у триденний термін з моменту отримання повідомлення про них підприємство і вислати даний товар на адресу Підприємство розглядає претензію і, з врахуванням специфіки торгівлі лакофарбовою продукцією, якщо вона обґрунтована, оплачує витрати, понесені покупцем (вартість товару і сума пересилання в обидва кінці). За взаємною домовленістю дефектний товар може бути замінений на справний або повернуті грошові кошти, отримані за даний товар. Повернення грошових коштів також відбувається за рахунок підприємства.


4. Обмін товару

4.1 Специфіка лакофарбової продукції така, що повернення більшої частини товарів, на яких відсутня герметична пломба, або пошкоджена заводська упаковка, неможливий.  Товар приймається тільки при очевидності факту його невикористання покупцем.

Ми змушені будемо відмовити Вам у поверненні  або заміні товару на новий (поверненні грошей), якщо:

  • не збережено товарний вигляд і споживчі якості товару;
  • відсутня цілісність фірмової заводської упаковки, немає в наявності всіх ярликів в тому вигляді, в якому товар був отриманий замовником;
  • відсутня супровідна документація, що підтверджує факт покупки (товарний чек, накладні);
  • при перевірці якості продукту виявлені дефекти, подряпини, відколи або інші механічні пошкодження;
  • з моменту покупки товару, що не має суттєвих недоліків, пройшло більше 14 днів;

Також не може бути повернення фарби, яка була проведена (злита по формулі) спеціально під Ваше замовлення! Товари в аерозольній упаковці обміну та поверненню не підлягають.

Звертаємо Вашу увагу на те, що:

  • при поверненні грошей покупцеві не компенсується вартість доставки;
  • повернення товару здійснюється за рахунок покупця;
  • відправка товару для повернення з інших міст проводиться за рахунок покупця і після узгодження з менеджером.


5. Конфіденційність інформації

Зберігання та використання підприємством наданих користувачами особистих даних повністю відповідає чинному законодавству України про недоторканність особистої інформації. Особисті дані користувачів не надаються третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством України, але зберігаються для надання послуг продажу та доставки товарів.

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» база персональних даних підлягає реєстрації в Державний реєстр баз персональних даних. Підтверджуючи цю угоду покупець дозволяє адміністрації Інтернет-магазину збирати і обробляти внесені покупцем персональні дані, а також підтверджує ознайомлення з правами, що виникають у зв'язку з обробкою його персональних даних, цілями їх обробки і використання.


6. Про умови цієї Угоди

Підприємство залишає за собою право змінювати умови даної угоди, при цьому про всі принципові зміни в угоді. Підприємство зобов'язується попередити покупця по електронній пошті, а покупець не заперечує отримувати від інтернет-магазину повідомлення такого роду.


7. Інше

7.1 Завершуючи реєстрацію або оформлення замовлення на сайті покупець підтверджує, що він повнолітній і йому виповнилося 18 років, а також свою повну і беззастережну згоду з даними правилами. У тому випадку, якщо покупцеві не виповнилося 18 років або ж він не згоден з будь-яким з положень правил, викладених як в цьому документі, так і в його додатках, покупець зобов'язується не підтверджувати свою згоду з цими правилами як на сторінці оформлення замовлення, так і на будь-який інший сторінці сайту, не робити оформлення замовлення  і не реєструватися на сайті. У разі якщо покупець вже розмістив замовлення, покупець також зобов'язується скасувати всі розміщені, але не виконані продавцем замовлення. При цьому покупець відшкодовує всі понесені продавцем витрати, а продавець повертає покупцеві суми попередньої оплати за невиконані замовлення за вирахуванням понесених продавцем витрат.

7.2 Покупець несе всю відповідальність за надання продавцю вірних відомостей про себе, свою поштову адресу, даних свого банківського рахунку, розрахункових (платіжних) інструментів (кредитних карт) і інших відомостей, необхідних для виконання сторонами зобов'язань з продажу товару і його оплати. У разі невиконання продавцем зобов'язань, пов'язаних з виконанням замовлення, через повідомлення покупцем недостовірних відомостей про себе, продавець не несе відповідальності за подібне невиконання замовлення. Повторна доставка товару, а також інші дії з боку Продавця проводяться тільки за погодженням сторін з віднесенням відповідних додаткових витрат на покупця.

7.3 Підприємство залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також припиняти або припиняти продаж будь-яких товарів на свій розсуд.